KOMISJA REWIZYJNA
Bartłomiej Frukacz – przewodniczący
Jest terapeutą uzależnień. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego oraz Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok. Prowadzi prywatną poradnię Twój Czas – Pracownia Rozwoju Osobistego, która znajduje się na granicy Jabłonny i Legionowa (obrzeża Warszawy). W pracowni usługi świadczą psycholog, terapeuta uzależnień, prawnik oraz dietetyk. Jest również członkiem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jabłonnie oraz członkiem zespołu interdyscyplinarnego na tym samym terenie.
Od 2011 r. prowadzi grupy wsparcia dla uzależnionych. Jest współzałożycielem i członkiem honorowym Stowarzyszenia Lepsze Dziś oraz Prezesem Fundacji Wsparcia Rozwoju Osobistego Lepszy Czas.
Norbert Gibowski
Terapeuta uzależnień.
Ukończył wydział nauk humanistycznych na kierunku- socjologia – specjalność –socjologia pracy socjalnej. Studia drugiego stopnia: specjalność – poradnictwo i terapia małżeństwa i rodziny
Miejsce zatrudnienia: Ośrodek Terapii Uzależnień „Zmiana” w Choszcznie. Zatrudniony jako Specjalista Terapii Uzależnień w procesie certyfikacji.
Katarzyna Kaczmarek
Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Pracuje w Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Piotrkowie Trybunalskim. Prowadzi prywatny gabinet w Łodzi. Jej celem jest wspieranie innych w radzeniu sobie z doświadczeniami z dzieciństwa, nałogami oraz w rozwoju zasobów osobistych.
Prowadzi blog na temat Psychologii Dorosłych Dzieci, gdzie rozwija tematykę związaną z wpływem dzieciństwa na dorosłość. Uważa, że każdy człowiek ma potencjał, by dokonać zmiany w swoim życiu. Zaś każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla niej odkrywaniem niezmierzonych pokładów ludzkich możliwości oraz towarzyszeniem w podróży w głąb siebie.
Joanna Szmurło
Obecnie kierownik i współwłaściciel Ośrodka Terapeutycznego Revenu w Białymstoku.Pedagog, Specjalista Psychoterapii Uzależnień SP/0124/2006 (KBDSN). Prawie 20 lat pracowała w Ośrodku leczenia uzależnień dla młodzieży, w tym – kilka lat na stanowisku kierowniczym, zajmując się różnymi formami terapii, psychoterapii i psychoedukacji. Jej doświadczenie terapeutyczne to praca zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi.
W pracy zawodowej łączy techniki terapeutyczne z szacunkiem do pacjenta i jego potrzeb. Prowadzi terapię indywidualną i grupową, warsztaty rozwoju osobistego oraz psychoedukację w tematyce uzależnień.
Ewelina Rożdżyńska
Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. W trakcie studiów licencjackich (socjologia) odbywała wolontariat w Poradni Monar na krakowskim Kazimierzu. Tam także brała udział w projekcie finansowym przez Urząd Miasta-Redukcja Szkód.
Obecnie pracuje w DPS dla osób uzależnionych od alkoholu i odbywa praktyki w jednej z krakowskich poradni. Jako terapeutka uzależnień jest w procesie certyfikacji PARPA.
- O nas
- Nasze projekty
- Czy określenie “alkoholik” to stygmatyzacja?
- Wskazówki dla Pacjentów podejmujących terapię
- Projekt “Stacja Etyka”
- O początkach naszego Stowarzyszenia – Urszula Gnojnicka
- Regulaminy ośrodków a prawa człowieka i pacjenta – Piotr Bakuła
- Bronić czy milczeć? – Anna Bakuła
- Debata na temat Programu Ograniczania Picia – z magazynu Terapia Uzależnienia i Współuzależnienia
- Dołącz do nas!
- Kontakt